در دنیای پیشرفته بخشی از بازه سنی نوجوانی صرف استعداد‌یابی و راهنمایی نوجوانان برای انتخاب حرفه آینده آن‌ها می‌شود.

همچنین هر فرد در جوامع مدرن علاوه بر شغل خود به یک تخصص فرهنگی هنری نیز سرگرم است، مانند نوازندگی یک ساز، جمع آوری اقلام کلکسیونی، نقاشی، آواز و ...

بنابراین دست کم برای نوجوانان، یک دوره‌ی منسجم عمومی زیر نظر اساتید مجرب لازم است تا هم خودشان و هم والدین و مربیان در طول چنین دوره‌ای بتوانند به علاقه، غریزه و قریحه آن‌ها برای زندگی بهتر و فرهیخته‌تر در جامعه پی‌ ببرند.

مکتب تهران در دوره نهم همایش‌های خود تصمیم گرفته است به چنین امر مهمی که به آینده فرزندانمان مربوط است به طور جدی و کارشناسانه بپردازد.

همایش نهم کارگاه‌های متمرکز مکتب تهران به مدت ۴۰ روز فرزندان شما را به  آزمون و خطا در پنج رشته اصلی فرهنگی هنری سرگرم می‌کند.

این تجربه‌ها علاوه بر سرگرم کردن نوجوانان در تابستان، این امکان را برای شما، ما و البته که خود نوجوانان فراهم می‌کند تا به علاقه آنها نسبت به هر یک از این رشته‌ها چه به عنوان شغل اصلی و چه به عنوان تخصص جانبی برای آینده خود پی ببریم؛ ضمن اینکه در صورت جدی گرفتن چنین روشی در مواجهه با آینده فرزندان، نسل‌های بعدی اگر صاحب تخصص ویژه‌ای در زمینه‌ی فرهنگ و هنر نشوند، دست‌کم مخاطبان ورزیده، فرهیخته و صاحب سلیقه‌ای در این رشته‌ها خواهند شد.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید