روز جمعه دوم خرداد ماه، کارگاه تک‌جلسه‌ایِ آنلاینِ «تمرکز و استمرار در نوشتن»، محمدحسن شهسواری، با حضور چهل و دو هنرجو برگزار شد.

 

این کارگاه که پیش از این به صورت حضوری برنامه‌ریزی شده بود جمعه دوم خرداد، به صورت آنلاین برگزار شد.
از هفته‌ی اول خرداد، کارگاه‌های آموزشی ترمی و پیوسته‌ی آنلاینِ این مجموعه آغاز می‌شوند. از این کارگاه‌ها، ظرفیت «کارگاه آنلاین درام‌نویسی» به پایان رسیده و ثبت‌نام برای کلاس دوم این دوره آغاز شده است. ثبت‌نام برای «کارگاه آنلاین کارگردانی» ادامه دارد.
مسترکلاس‌ها، کارگاه‌های تک‌جلسه‌ای و کارگاه‌های پیوسته‌ی آنلاینِ دیگری هم به‌زودی برگزار خواهند شد. اطلاعات آن‌ها از طریق سایت و صفحات مکتب به اطلاع علاقمندان خواهد رسید.
همزمان با ادامه‌ی دوره‌های آنلاین، و پس از عادی شدن شرایط برای فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی، کلاس‌های حضوریِ مکتب‌تهران ادامه می‌یابند.
⁩علاقمندان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر با واحد آموزش مکتب در تماس باشند:
 
0991-27-850-28

 

مکتب تهران یک مجموعه‌ی فرهنگی و هنری است با محوریت تئاتر. در این مجموعه یک انتشارات کتاب، یک کارگاه گرافیک، یک سالن کوچک تئاتر، دو پلاتوی تمرین، یک فروشگاه کتاب، یک کافه فعال هستند. برگزاری انواع دوره‌ها و ورکشاپ های آموزشی تئاتری و فرهنگی و هنری از فعالیت های اصلی مکتب تهران است. موسس مکتب تهران جلال تهرانی، نویسنده و کارگردان تئاتر است. در این مجموعه معمولا بین ۵۰ تا ۱۰۰ هنرجو مشغول یادگیری تئاتر و اولین تجربه‌های تئاتری خود هستند.