مکتب‌تهران؛ این روزها

①آغاز ثبت‌نام برای دوره‌ی تازه‌ی کارگاه‌های آنلاین آموزشی
*ثبت‌نام برای دوره‌ی تازه‌ی کارگاه درام‌نویسیِ جلال تهرانی آغاز شده. این دوره به‌صورت آنلاین، و در ترم‌های ده هفته‌ای برگزار می‌شود.
 
**برای اطلاع از شرایط برگزاری کارگاه‌ها و سایر کارگاه‌های آموزشیِ درحال ثبت‌نام لطفا با واحد آموزش مکتب‌تهران در تماس باشید:
0991_27_850_28
 
*از مجموعه‌کارگاه‌های درام‌نویسی جلال تهرانی، هم‌اکنون دو کلاس دیگر به‌صورت آنلاین در حال برگزاری‌اند و سه کلاس دیگر هم که پیش از تعطیلات کرونا، در سال نودوهشت به‌صورت حضوری برگزار می‌شدند، حالا به‌صورت آنلاین ادامه دارند.
 
②فروشگاه آنلاین کتاب مکتب‌تهران؛
فعالیت فروشگاه آنلاین کتاب ادامه دارد. کتب مختلف حوزه‌ی ادبیات، ادبیات نمایشی، سینما و سایر حوزه‌های هنر را می‌توانید در این مجموعه بیابید و به‌صورت آنلاین تهیه کنید. این فروشگاه، بخشی از مجموعه‌ی سایت مکتب‌تهران است:
maktabetehran.com
 
③ادامه‌ی تعطیلیِ بخش‌های اداری و کلاس‌های حضوری؛
*برای رعایت شرایط ویژه‌ی بیماری، و حفظ سلامت هنرجویان و کارکنان، مجموعه‌ی کلاس‌های حضوری مکتب‌تهران، کماکان تعطیل خواهد بود. بخش اداریِ مکتب نیز به‌صورت دورکاری به فعالیتش ادامه می‌دهد.
 
**واحد آموزش مکتب‌تهران، آماده‌ی پاسخگویی و شنیدن دیدگاه‌های شماست. ممنون از همراهی‌تان.
0991_27_850_28

 

مکتب تهران یک مجموعه‌ی فرهنگی و هنری است با محوریت تئاتر. در این مجموعه یک انتشارات کتاب، یک کارگاه گرافیک، یک سالن کوچک تئاتر، دو پلاتوی تمرین، یک فروشگاه کتاب، یک کافه فعال هستند. برگزاری انواع دوره‌ها و ورکشاپ های آموزشی تئاتری و فرهنگی و هنری از فعالیت های اصلی مکتب تهران است. موسس مکتب تهران جلال تهرانی، نویسنده و کارگردان تئاتر است. در این مجموعه معمولا بین ۵۰ تا ۱۰۰ هنرجو مشغول یادگیری تئاتر و اولین تجربه‌های تئاتری خود هستند.