ثبت‌نام برای دوره‌ی تازه‌ی کارگاه آنلاین «کارگردانی تئاتر» جلال تهرانی آغاز شده است. این کارگاه، ویژه‌ی مباحث تئوریک در حوزه‌ی کارگردانی است.

 
کارگاه آنلاین کارگردانی در ده جلسه‌ی نود دقیقه‌ای و هفته‌ای یک جلسه برگزار می‌شود. 
.
اطلاعات بیشتر درباره‌ی این دوره و سایر کارگاه‌های آموزشی مجموعه‌ی مکتب‌تهران را می‌توانید در تماس با واحد آموزش مکتب کسب کنید.
09912785028
همچنین می‌توانید به بخش‌های «کارگاه» و «درباره‌ی ما» در همین سایت مراجعه کنید و اطلاعاتی درباره‌ی مجموعه‌فعالیت‌های آموزشی مکتب‌تهران بدست بیاورید.
.
بخشی از برنامه‌ی آموزشی این دوره:
هنرجویان دوره‌ی کارگردانی از ابتدا جستجویی در مفاهیم پایه‌ای تئاتر، و فرم و ساختمان اثر هنری خواهند داشت. در ادامه، مباحث پایه‌ای مربوط به کارگردانی تئاتر، از مرحله‌ی انتخاب متن تا مراحل بعد، مورد بررسی و کاوش گروهی قرار می‌گیرد.
.
راه‌های ارتباطی با مجموعه‌ی مکتب‌تهران:
اینستاگرام:
maktabetehran
boofe.ketab
تلگرام:
maktab_tehran
سایت:
maktabetehran.com
تلفن:
09912785028

 

مکتب تهران یک مجموعه‌ی فرهنگی و هنری است با محوریت تئاتر. در این مجموعه یک انتشارات کتاب، یک کارگاه گرافیک، یک سالن کوچک تئاتر، دو پلاتوی تمرین، یک فروشگاه کتاب، یک کافه فعال هستند. برگزاری انواع دوره‌ها و ورکشاپ های آموزشی تئاتری و فرهنگی و هنری از فعالیت های اصلی مکتب تهران است. موسس مکتب تهران جلال تهرانی، نویسنده و کارگردان تئاتر است. در این مجموعه معمولا بین ۵۰ تا ۱۰۰ هنرجو مشغول یادگیری تئاتر و اولین تجربه‌های تئاتری خود هستند.