IMG_1415

با شروع دو اجرای «دور دنیا در هشتاد روز» و«نقره ای» از یکشنبه آینده - 20 دی- در مکتب تهران ، رپرتوارمکتب تهران آغاز می شود. جلال تهرانی نویسنده، طراح و کارگردان این دو تئاتراست.

این جریان با این دو اجرا آغاز می شود و بتدریج چند تئاتر دیگر از جلال تهرانی و دیگرمربیان و هنرجویان مکتب تهران به آن اضافه می شود.

جلال تهرانی تئاتر «دور دنیا درهشتاد روز» را با برداشت آزاد از رمان مشهور«ژول ورن» نویسنده نامدار فرانسوی نوشته است و شاهین صادقیان و حمیدرضا بداغی دوهنرجوی مکتب تهران به عنوان بازیگر در آن ایفای نقش می کنند و از یکشنبه 20 دی ساعت 30/19 در سالن مکتب تهران اجرا می شود .

نمایش «نقره ای» هم اثر دیگری به نویسندگی و کارگردانی جلال تهرانی است که ساعت 21 از همین روز در همین مکان اجرا می شود و حبیب الله دانش یکی از مربیان مکتب تهران به همراه مرجان کیانی هنرجوی مکتب تهران در آن بازی می کنند.

پوسترهای این دو اجرا در گروه گرافیک مکتب تهران به سرپرستی مازیار تهرانی، طراحی می‌شوند. سهیل حسینی (طراح همکار از استودیو تهران) پوستر نمایش دور دنیا در هشتاد روز را طراحی می‌کند. این دو نمایش در کنار چند نمایش دیگر از دوره جدید رپرتوارهای مکتب تهران تا یک سال آینده روی صحنه خواهند بود.