«لاموزیکا سوم» روی صحنه رفت

 La Musica Troisieme 1398 For Photographers 02 1«لاموزیکا سوم»، کار تازه‌ جلال تهرانی بعد از نمایش «دو دلقک‌ و نصفی» و پس از دو سال در سالن مکتب‌تهران روی صحنه رفت.

 نمایش «لاموزیکا سوم» بازنگری نمایشنامه‌ «لاموزیکا» اثر «مارگریت دوراس» است که اجرای آن از دهم مرداد ماه  در سالن مکتب‌‌تهران آغاز شده و به دلیل استقبال مخاطب تاکنون، سه بار تمدید شده است. این اثر پس از نمایش «دو دلقک و نصفی» که در سال 96 در سالن اصلی تئاتر شهر روی صحنه رفت، تازه‌ترین کار تهرانی محسوب می شود.

این اثر با اجرای «تارا یونس تبار» و «امیر کرمی» که از از فارغ‌التحصیلان باتجربه دوره‌های بازیگری آموزشگاه مکتب تهران هستند، هرشب (بجز شنبه ها) ساعت 8:30 روی صحنه می‌رود.

«لاموزیکا سوم» که هم اکنون وارد سومین ماه اجرای خود شده است، علاوه بر 30 درصد تخفیف دانشجویی،از 30 درصد تخفیف وفاداری هم بهره‌مند است.  

علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می توانند به سایت Tiwallمراجعه کنند.

 

مکتب‌تهران درحال‌حاضر نام یک انتشارات رسمی کتاب و یک مؤسسه‌ی فرهنگی هنری‌ست؛ اما مؤسسات این مجموعه؛ بعد از همه‌ی فعالیت‌های فرهنگی و هنری دیگر این گروه ثبت شده است. مکتب‌تهران در نتیجه‌ی همکاری افراد مختلف با تخصص‌های مختلف پدید آمده است.