①آغاز به‌کار مجدّد کافه مکتب‌تهران و بازگشاییِ کتاب‌فروشیِ بوفه‌کتاب
②ادامه‌ی فعالیّت بخش آموزشی مکتب (کارگاه‌های آموزشی ترمی، تک‌جلسه‌ای، کارگاه‌های آموزشیِ قبلی)، به‌صورت آنلاین و غیرحضوری
③ادامه‌ی فعالیّت فروشگاه کتاب آنلاین مکتب‌تهران
.
این روزهای مکتب‌تهران؛ آغاز تابستان
 
①مجموعه‌ی کافه و کتاب‌فروشیِ بوفه‌کتاب مکتب‌تهران از روز دوشنبه دوّم تیرماه، فعالیّت خود را از سر می‌گیرند. این مجموعه هر روز از ساعت شانزده تا بیست‌ودو پذیرای شما خواهد بود. این بازگشایی، همراه با رعایت پروتکل‌ها و انجام تمهیدات بهداشتی برای حفظ سلامت و آرامش مخاطبان و کارکنان است.
 
②کارگاه‌های آموزشی و کلاس‌های مکتب‌تهران به‌صورت آنلاین ادامه دارد. فعالیّت آموزشی مکتب، کماکان به‌صورت غیرحضوری خواهد بود. ثبت‌نام برای کارگاه‌های آموزشی جدید آنلاین ادامه دارد.
کارگاه‌های آموزشیِ سال قبل نیز از مدّتی پیش، با هماهنگی اعضای کلاس، به‌صورت آنلاین درحال برگزاری‌اند.
.
③فعالیّت کتاب‌فروشیِ آنلاین مکتب‌تهران ادامه دارد. لطفا قسمت «فروشگاه» را در سایت دنبال کنید.

 

مکتب تهران یک مجموعه‌ی فرهنگی و هنری است با محوریت تئاتر. در این مجموعه یک انتشارات کتاب، یک کارگاه گرافیک، یک سالن کوچک تئاتر، دو پلاتوی تمرین، یک فروشگاه کتاب، یک کافه فعال هستند. برگزاری انواع دوره‌ها و ورکشاپ های آموزشی تئاتری و فرهنگی و هنری از فعالیت های اصلی مکتب تهران است. موسس مکتب تهران جلال تهرانی، نویسنده و کارگردان تئاتر است. در این مجموعه معمولا بین ۵۰ تا ۱۰۰ هنرجو مشغول یادگیری تئاتر و اولین تجربه‌های تئاتری خود هستند.