نخستین جلسه از دوره‌ی جدید کارگاه آنلاین درام‌نویسی جلال تهرانی، روز شنبه بیست‌وپنجم مرداد برگزار می‌شود. این آخرین فرصت برای ثبت‌نام و پیوستن به این کارگاه است.
 
کارگاه آنلاین درام‌نویسی، در دوره‌های ده جلسه‌ای، هفته‌ای یک جلسه‌ی نود دقیقه‌ای برگزار می‌شود. کارگاهِ ذکرشده، روزهای شنبه، ساعت نوزده تا بیست‌وسی خواهد بود.
 
برای دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگی ثبت‌نام، لطفا با ما تماس بگیرید:
09912785028
 
همزمان با شیوع بیماری کرونا، کلیه‌ی فعالیت‌های آموزشی حضوری مکتب‌تهران از اسفند ماه نودوهشت تعطیل شدند. این فعالیت‌ها هم‌اکنون در بستر آنلاین ادامه دارند. دوره‌های آموزشی تازه‌ای نیز در راه‌اند که به‌زودی از طریق سایت و صفحات رسمی مکتب‌تهران در فضای مجازی به‌اطلاع مخاطبان خواهید رسید. از همراهی شما سپاسگزاریم.
 

 

مکتب تهران یک مجموعه‌ی فرهنگی و هنری است با محوریت تئاتر. در این مجموعه یک انتشارات کتاب، یک کارگاه گرافیک، یک سالن کوچک تئاتر، دو پلاتوی تمرین، یک فروشگاه کتاب، یک کافه فعال هستند. برگزاری انواع دوره‌ها و ورکشاپ های آموزشی تئاتری و فرهنگی و هنری از فعالیت های اصلی مکتب تهران است. موسس مکتب تهران جلال تهرانی، نویسنده و کارگردان تئاتر است. در این مجموعه معمولا بین ۵۰ تا ۱۰۰ هنرجو مشغول یادگیری تئاتر و اولین تجربه‌های تئاتری خود هستند.