فصل نهم همایش کارگاه های متمرکز مکتب تهران با حضور شبنم فرشادجو و محمد اعلمی-تئاتر، نادر مشایخی-آشنایی با موسیقی ، مازیار تهرانی -هنرهای تجسمی، آرش صادق بیگی و عالیه عطایی-داستان نویسی برگزار شود.

به گزارش روابط عمومی مکتب تهران، این موسسه در نظر دارد در دوره نهم همایش کارگاه های متمرکز خود کارگاه هایی در چهار رشته: هنرهای تجسمی، آشنایی با موسیقی، داستان نویسی و تئاتر به مدت ۴۰ روز (۸ هفته، ۱۶۰ ساعت آموزش) برای کودکان و نوجوانان در فصل تابستان برگزار کند.

این کارگاه ها قرار است با حضور و تدریس بهاره رهنما، شبنم فرشادجو و محمد اعلمی/ تئاتر، نادر مشایخی/ آشنایی با موسیقی، مازیار تهرانی/ هنرهای تجسمی، آرش صادق بیگی و عالیه عطایی/ داستان نویسی برگزار شود.

هدف از برگزاری این همایش علاوه بر سرگرم کردن نوجوانان در فصل تابستان، فراهم آوردن امکانی برای شناخت استعداد، علاقه و راهنمایی برای انتخاب حرفه آینده آن هاست.

 

 

مکتب‌تهران درحال‌حاضر نام یک انتشارات رسمی کتاب و یک مؤسسه‌ی فرهنگی هنری‌ست؛ اما مؤسسات این مجموعه؛ بعد از همه‌ی فعالیت‌های فرهنگی و هنری دیگر این گروه ثبت شده است. مکتب‌تهران در نتیجه‌ی همکاری افراد مختلف با تخصص‌های مختلف پدید آمده است.